O MNIE

Nazywam się Agnieszka Gawrońska.

prof

Mieszkam i działam we Wrocławiu.

Tu studiowałam: historię sztuki (licencjat) i filologię francuską (magister) na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 18 roku życia również pracowałam: sprzedawałam herbatę, uczyłam francuskiego dzieci, młodzież i dorosłych, zajmowałam się charakteryzacją i wizażem, byłam typową panią za biurkiem, rozliczałam faktury.

Zmasowany atak genów kreatywności z obu stron rodziny sprawił, że tworzenie daje mi dużo satysfakcji. Zapoznaj się z moimi umiejętnościami tu:

icon copy                                       icon blog                                      icon jewelry

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Jestem introwertyczką, świadomą wynikających z tego mocnych stron, takich jak solidność, dokładność, niechęć do podejmowania pochopnych decyzji czy świetna umiejętność analizy informacji, zjawisk i sygnałów.

Choć wyzwań trochę się boję (nic dziwnego, w końcu z jakiegoś powodu są wyzwaniami!), nie było jeszcze takiego, któremu bym nie sprostała, kiedy się go podjęłam.

Wynikiem tych wszystkich cech jest to miejsce w sieci: AG Words and Crafts, mój blog-portfolio. Mam nadzieję, że spodoba się on Wam na tyle żeby zostać tu na dłużej, a może nawet skorzystać z mojej oferty copywriterskiej!

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nią tutaj i do ewentualnej współpracy.


Reklamy